823 CEDAR DR

MELBOURNE, Florida 32901 · Brevard County · Parcel 28 3710-78-I-7

$26 080
Assessed Value
$117 870
Market Value
Annual Tax
$1 080
Taxable Value
Ownership
OwnerMinor Shanutel
Mailing Address823 Cedar DR Melbourne FL 32901
Property Details
Year Built1969
Living Area1 442 sq ft
Lot Size6 534 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$35 000
Just (Market) Value$117 870
Assessed Value$26 080
Exemptions-$27 160
Taxable Value$1 080